search

ethereum

O ara millet parayı vuruyordü ethereumdan

https://ethereumworldnews.com/breaking-news-sec-decision-on-cboes-btc-etf-postponed/ bu habere göre ayın 30 una beklediğimiz etf kararı ertelendi olarak anlıyorum doğrumu ?
Mahmut Arslan
Kurumlar tehlikeli diyorsun

İşin içinde adı sanı belli insanlar var, ortaklar var, var da var. İnsanların çoluğu çocuğu var. Vitalik’i bir köşede kıstırıp öpseler, “Ethereum s.cam, hepinizi iyi yoldum sığırlar. Eheuheh” diye tweet attırırlar. Aynı şey arkasında belli bir şirket yada grubun olduğu tüm coin’ler için geçerli. Blockchain’in ana fikri para konusunda üçüncü partileri aradan çıkarmak, trustless parayı başarmak. Bunu anonim olmayan coin’ler başaramaz.

2019 Ocak ayının çok hareketli olacağı ölen koinlerle birlikte başı çeken ilk 100 koinin yeni bir rekora koşacağı söyleniyor. Fundstrat Küresel Danışmanlar Araştırma Başkanı, Tom Lee Ethereum’un $1.900 doları zorlayacağı yönünde açıklamalarda bulundu. 2019 sonunda BTC’nin $36.000 dolar olacağını destekleyen açıklamalar yaptı. Bu bağlamda eğer öngörüler doğru ise toplam marketin büyümesi ile BCN’nin tahmini birim fiyatı $0,025 olabilir. Yatırımımızı iyice araştırıp yapıyor ve sonucu merakla bekliyoruz.

Erkan Öz (@erkanozz) Tweetledi: RT @Jetwell: Son ayların bence en önemli blokzinciri haberi bugün çıktı: Goldman Sachs, Ethereum platformu üzerine kurulu, dolara endeksli… (https://twitter.com/Jetwell/status/1048262288699019264?s=17)

Arkadaşlar sizin bu coin iniz nükleer silahtan dahi tehlikeli bir silah, bunu asla unutmayın Bitcoin binance ethereum bunlar İngiliz pezevenklerin cıkarttıgı bir sistem insanlardan karsılıksız basmış oldukları paraları toplama projesi, ama merkezi olmayan paralar bunların en büyük düşmanı onun için bu bcn piyasada sevilmez

Ethereumdan yüksek

Muaaa Coin, Ethereum hardfork'u yüzüne, gözüne bulaştırdı

https://kriptokoin.com/coinbasede-ethereum-fiyati-13-dolara-dustu/

fork ile PoS'a geçecek ethereum. en önemli gelişme o.

Ethereum un hardfork unda yeni coin 1:1 gelcek mi @kaanvr

🔰 The Constantinople Ethereum Plus 🔥🔥🔥 +8 ETH PER DAY 🔥🔥🔥 —————————————————-- 🌐 Website 👉 bit.ly/2UVsnkj0 👈
Mehmet Kuru
Btc ile ilgili öngörünüz var mı?boğa geldiğini düşünen var mı?

Bitcoin yönüm hala aynı.. 5800-6000 artık destek seviyesi de 4979$ ... Bitcoin yukselisi sonrasi altların yükselişinde ethereum ve ripple öncülük edebilir. ilaveten onlar bayrağı alırsa cesaret gelecektir altcoinlere.

Hello, it`s @pavlowdI made Arbitrage Signals bot, so I am inviting you to try it. @arbitrade_signalbotDiscussions here @arbitrade_chat= = = By the way Bytecoin released Gateway with Ethereum network.So we have ERC20 BCN Token nowMore details here https://gateway.bytecoin.org/Thank you for attention. 😉Stack sats, buy more Bitcoin Only bitcoin will survive in the future.